خانه / شرکت های سازنده / محصولات شرکت okm / کاتالوگ آموزشی فلزیاب روور سی 2

کاتالوگ آموزشی فلزیاب روور سی 2

کاتالوگ آموزشی فلزیاب روور سی 2Reviewed by شرکت فلزیاب ماد on Nov 17Rating: 5.0کاتالوگ آموزشی فلزیاب روور سی 2 تماما فارسی روان انجام گرفته ودارای مشخصات کامل دستگاه فلزیاب بوده وبه تمامی نکات توجه خای نشان داده است

Rover-c2

با سلام به کاربران گرامی امروز میخواهیم برای شما عزیزان کاتالوگ آموزشی روور سی تو رو قرار بدیم کاتالوگ هایی که ما بهتون ارعه میدیم تماما فارسی روان انجام گرفته ودارای مشخصات کامل دستگاه فلزیاب بوده وبه تمامی نکات توجه خای نشان داده است

دستگاه ROVER C II قادر است که اشیاء مدفون را از خلال انواع ساختار و رگه های متفاوت خاک بدون نیاز به حفاری زمین با دقت زیادی تشخیص داده و تعیین موقعیت نماید و نتایج مربوطه را نیز تجزیه و تحلیل نماید. استفاده ازین دستگاه بالاخص در مناطقی که نیاز به کاوش ضروری بوده اما امکان حفاری وجود ندارد، بسیار سودمند خواهد بود. هم چنین کاربری آسان و انعطاف پذیر این دستگاه و آسان و سریع الحصول بودن نتایج نیز از مزایای چشم گیر آن است.

با بهره گیری از تیم متخصصین کارآزموده، به شما اطمینان می دهیم که محصولات ما تحت کنترل کیفی متناوب می باشند. متخصصین ما دایما در تلاش جهت ارتقاء فنی و بهینه سازی محصولات می باشند.

روور سی 2 فلزیاب پالسی الکترو مغناطیسی

با خریداری یا استفاده یکی از محصولات ما، حصول نتیجه ای را در خلال کاوشهایتان تضمین نمی کنیم زیرا تشخیص و شناسایی اشیاء مدفون به عوامل زیادی بستگی دارد؛ هم چنان که به خوبی می دانید در سراسر کره زمین انواع خاک های مختلف با ساختار و ویژگی های  متفاوت وجود دارند. ویژگی های متفاوت و متغیر خاک می تواند در نتایج نهایی اسکن ها ایجاد اختلال نماید و یا نتایج را تغییر دهد. محیط هایی با آب های سطحی فراوان یا خاک رس متنوع و محیط های ماسه ای و شنی و یا مرطوب، اسکن نمودن و کاوش خاک را دشوار می نمایند و احتمالا عمق نهایی دستگاه را نیز کاهش دهند و این امر شامل تمامی دستگاه ها و تجهیزات آشکارساز – اعم از هر مارک و مدلی – میگردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه شامل محل ساخت، کاربری و تست آن لطفاً به وب سایت ما مراجعه نمایید یا با نمایندگی های فروش ما تماس بگیرید. تمامی محصولات ما تحت کنترل، تست  و بهینه سازی دایمی می باشند و با در نظر گرفتن این نکته، تغییر محتویات این دفترچه راهنما بدون هشدار قبلی محتمل است.

برای دریافت کاتالوگ با مدیریت در تماس باشید

همچنین ببینید

روور سی 2 فلزیاب پالسی الکترو مغناطیسی

روور سی 2 فلزیاب پالسی الکترو مغناطیسیReviewed by شرکت فلزیاب ماد on Nov 17Rating: 5.0روور ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *