خانه / شرکت های سازنده / محصولات شرکت ماین لب استرالیا / Go-Find بهترین فلزیاب برای عمق متوسط

Go-Find بهترین فلزیاب برای عمق متوسط

Go-Find بهترین فلزیاب برای عمق متوسطReviewed by شرکت فلزیاب ماد on Nov 26Rating: 5.0Go-Find بهترین فلزیاب برای عمق متوسطمدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه های شرکت ماینلبدر کشوراسترالیا میباشد

Go-Find بهترین فلزیاب برای عمق متوسط

Go-Find بهترین فلزیاب برای عمق متوسط

فلزیاب Go-Findیکی دیگر از مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه های شرکت ماینلبدر کشور استرالیا میباشد که به صورت سه مدل زیر در بازار ارائه می شود.

  • Go-Find20
  • Go-Find40
  • Go-Find60

از بین این سه ورژن  فلزیاب  Go-Find6  بهترین و قدرتمند ترین دستگاه نسبت به دو مدل دیگر میباشد که کارآیی و عملکرد بالایی دارد.

 GO-Find60 دارای طراحی فوق العاده مناسب و آسان برای کاربران میباشد و بسیار ساده و قابل فهم برای تمام جویندگان است و به راحتی همه افراد بدون تجربه کاوش گنج ، می توانند با این دستگاه کار کنند سبک و تاشو بودن یکی از ویژگی های خوب این دستگاه به حساب می آید که حمل و نفل را برای شما دوستان راحت کرده است.

کویل های دستگاه Go-find قابلیت ضد آب بودن را دارا است و کاوشگران بدون هیچ محدودیتی می توانند در جاهای مختلفی مانند ساحل و زیر آب و …به جستجوی گنج بپردازند و هدف های نظیر:شمش های طلا،جواهرات گرانبها وفلزهای باارزش و … را به راحتی در عمق زمین کشف کنند.

Go-Find بهترین فلزیاب برای عمق متوسط

صفحه نمایشگر LED فلزیاب GO-Find60 دارای حسگرهای قوی میباشد و به صورت لمسی عمل می کند. و هنگامی که کاوشگران با این دستگاه به جستجو می پردازند قابلیت تفکیک فلزهای آهنی و غیر آهنی را دارد و در برخورد با اشیا و فلزهای با ارزشLCDدستگاه با رنگ های مختلفی نشان داده میشود.هنگامی که فلزیابGO-Find 60 به هدف های آهنی مانند:آهن،کبالت، نیکل برخورد میکند به رنگ قرمز و هنگامی که هدف و اشیایغیر آهنی مانند:طلا و نقره را شناسایی می کند LCD آن به رنگ سبز نشان داده می شود که این ویژگی کارکرد این دستگاه را خیلی ساده و راحت کرده و این امکان را فراهم میکند که کاوشگران لذت ببرند.

Go-Find بهترین فلزیاب برای عمق متوسط

Go-Find 60 قادر به تشخیص و شناسایی اشیای باارزش و بی ارزش  است و با توجه به اینکه مجهز به سیستم صوتی قوی میباشد هنگامی که هدف را شناسایی کند با تن های مختلفی کاربر را از وجود گنج با خبر می سازد.

تمایز تن ها به صورت زیر میباشد:

  • تن بالا : برای اشیای با ارزش مانند طلا و نقره
  • تن کم : برای اسیای مانند آهن و کبالت

دستگاه Go-Find 60 بهترین دستگاه برای عمق های متوسط و همچنین برای کسانی است که به دنبال اشیای بسیار ریز نیستند دستگاه مناسبی میباشد.

همچنین ببینید

فلزیاب ای تراک تکنولوژی طیف های کامل(FBS)

فلزیاب ای تراک تکنولوژی طیف های کامل(FBS)Reviewed by شرکت فلزیاب ماد on Nov 10Rating: 5.0فلزیاب ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *